text.skipToContent text.skipToNavigation

PHILIPS HR3745/00 МиксерID EK000210515

PHILIPS HR3745/00 МиксерID: EK000210515

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
5.099 ден

Моќност: 450 W Јачина: 50/60 Hz Брзини: 5 TУРБО функција Капацитет на садот: 3л. 2 различни видови на маталки  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 19.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

PHILIPS HR3745/00 МИКСЕР СО САД ВКЛУЧЕНИ: ДВЕ МАТАЛКИ ДВЕ МЕШАЛКИ ЗА ТЕСТО НАПОЈУВАЊЕ 450 W ДРЖАЧ ЗА КАБЕЛ ПРЕКИНУВАЧ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ ТУРБО ФУНКЦИЈА БОЈА БЕЛА БРОЈ НА ПОСТАВКИ ЗА БРЗИНА 5 + ТУРБО КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 3 Л ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1,2 М ФРЕКВЕНЦИЈА 50/60 HZ НАПОЈУВАЊЕ 450 W МАТЕРИЈАЛ НА МАТАЛКИТЕ- НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МАТЕРИЈАЛ НА ГЛАВНОТО ТЕЛО ABS ПЛАСТИКА
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!