text.skipToContent text.skipToNavigation
TEFAL HT312138 Миксер со садIDEK000211176
Нашата најниска цена
3.599,00 ден
TEFAL HT-312138 МИКСЕР СО САД МОЌНОСТ 300W КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 3,5 Л

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

TEFAL HT-312138 МИКСЕР СО САД МОЌНОСТ 300W КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 3,5 Л
Бренд Tefal
Тип на производ Миксер