text.skipToContent text.skipToNavigation

TEFAL HT312138 Миксер со садID EK000211176

TEFAL HT312138 Миксер со садID: EK000211176

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
4.739 ден

Моќност: 300 W Капацитет на садот: 3,5л. Гаранција: 1 година  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 20.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

TEFAL HT-312138 МИКСЕР СО САД МОЌНОСТ 300W КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 3,5 Л
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!