text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje MC6MBK мултифункционален готвачID EK000481580

Gorenje MC6MBK мултифункционален готвачID: EK000481580

Cyber Week акцијата трае од 28.11. од 9ч до 5.12. до 9ч или додека има на залиха.

Искористете ја можноста за купување со дополнителни 10% попусти за следно купување од 7.10. од 00:00ч. до 5.12.2022. до 9ч. или додека има на залха.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

8.990 ден

Цена
5.990 ден

Gorenje MC6MBK мултифункционален готвач Моќност:1000W Број на автоматски програми за готвење/печење:15 Капак кој се отстранува:Да Нето тежина на апаратот: 5,8kg  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 06.12.2022

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тип на производ Мултиготвачи
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.