text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje MC6MBK мултифункционален готвачID EK000481580

Gorenje MC6MBK мултифункционален готвачID: EK000481580

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
6.990 ден

Gorenje MC6MBK мултифункционален готвач Моќност:1000W Број на автоматски програми за готвење/печење:15 Капак кој се отстранува:Да Нето тежина на апаратот: 5,8kg  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 10.10.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

тип на производ Мултиготвачи
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!