text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje MC6MBK мултифункционален готвач
Gorenje MC6MBK мултифункционален готвач

6.990 ден

  • Gorenje MC6MBK мултифункционален готвач
  • Моќност:1000W
  • Број на автоматски програми за готвење/печење:15
  • Капак кој се отстранува:Да
  • Нето тежина на апаратот: 5,8kg

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.10.2023