text.skipToContent text.skipToNavigation
BOSCH Мултипрактик MCM 4100IDEK000225709
Нашата најниска цена
7.040,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.12.2019

BOSCH Мултипрактик MCM 4100

 

Боја: бела

Моќност на моторот (max): 800 W

Пластичен проѕирен сад (1,25 л) за сецкање и матење Ренда,
блендира,цеди сок од аргуми

Број на брзини за лесно ракување: 2


Тежина (kg): 4.300
Висина (cm): 39,00
Ширина (м): 24.00
Длабочина (cm): 21,50

 

Мултифункционален нож од нерѓосувачки челик

Моќност во вати 800 W
Капацитет 1,2 литри
Број на брзини 2
Боја Бела
Бренд Bosch
Гаранција 12 месеци
Тип на производ Мултипрактик