text.skipToContent text.skipToNavigation
PHILIPS HR-1387/80 мултипрактикID9123950
Цена
4.299  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

PHILIPS HR-1387/80 мултипрактик