text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
PHILIPS HR-7628 мултипрактикID9127941
Цена
5.099  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2020

PHILIPS HR-7628 мултипрактик