text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
PHILIPS HR-7778 кујнски роботIDEK000036560
Цена
16.599  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

PHILIPS HR-7778 кујнски робот, комплетот содржи кршач на лед, додаток за месење, 4 дискови за рендање на овошје и зеленчук, цитрус преса. Сите ножеви се од нерѓосувачки челик.