text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
SEVERIN 2448 мултикукерIDEK000033865
Цена
5.990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.10.2020

SEVERIN 2448 мултикукер