text.skipToContent text.skipToNavigation
4 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME IR-2202 CP пегла
VIVAX HOME IR-2202 CP пегла
1.490 ден

Карактеристики:

 • Моќност 2200 W
 • Прилагодлив термостат
 • Контрола на пареа
 • Индикатор за работа, функција за самочистење, функција за автоматско исклучување, вертикален излез на пареа
 • Заштита од прегревање
 • Керамичка основа
 • Капацитет на резервоарот за вода: 360ml
 • Млаз на пареа до 25 g/min
 • Боја бело-виолетова

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.03.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Philips GC4544/80 Пегла на пареа
Philips GC4544/80 Пегла на пареа
5.499 ден

 • Philips GC4544/80 Пегла на пареа
 • SteamGlide Plus плоча
 • Quick Calc Release
 • Моќност:2600W
 • Постојана пареа:50gr/min
 • Ударна пареа:220gr/min

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.03.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Philips DST3030/70 Пегла на пареа
Philips DST3030/70 Пегла на пареа
4.099 ден

 • Philips DST3030/70 Пегла на пареа
 • Моќност:2400W
 • Регулирачка пареа 40г/мин
 • Ударна пареа 180г/мин
 • Вграден систем за Anti-Calc
 • Spray
 • Неле...

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.03.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Philips GC4532/20 Пегла на пареа
Philips GC4532/20 Пегла на пареа
4.699 ден

 • Philips GC4532/20 Пегла на пареа
 • Моќност:2400W
 • SteamGlide Azur
 • Постојана пареа:0-40gr/min
 • Ударна пареа:180gr/min
 • Резервоар за вода:300ml
 • <...

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.03.2023