text.skipToContent text.skipToNavigation

Electrolux пегла EDB1730ID EK000072830

Electrolux пегла EDB1730ID: EK000072830

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
1.499 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Electrolux пегла EDB1730 2300 W ; проток на пареа: 0-30 g/min ; парни удари 100 g/min ; функција за вертикална пареа; сад за вода 250 ml ; долен дел керамика.