text.skipToContent text.skipToNavigation
Grundig SX 7470 пеглаIDMK-19836
Нашата најниска цена
2.689,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Моќност: 2400 watt, Cross Steam ™ – за совршено позиционирање со отворите за пареа со 150 g / мин пареа, едно прскање 0-40 g / min променлива пареа, 3-начини на безбедно исклучување, Drip Stop - заштита од вертикално истекување на водата, спреј функција, сад од 350 ml, може да се полни и со вода од чешма, Вградена технологија против бигор и технологија на самочистење, Оптимален орвор за полнење на вода со чаша, 2.5 m долг текстилен кабел, боја: бисерно виолетова
Бренд Grundig
Тип на производ Пегла