text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE апарат за печење леб BM910WIIIDEK000167848
Цена
4.290  ден
GORENJE апарат за печење леб BM910WII. Технички карактеристики: Моќност 550 W, Број на програми 15. Програм за печење леб без глутен, Програм за правење мармалад, Програм за правење на домашен јогу...

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

GORENJE апарат за печење леб BM910WII.

Технички карактеристики: Моќност 550 W, Број на програми 15. Програм за печење леб без глутен, Програм за правење мармалад, Програм за правење на домашен јогурт. Сад кој се отстранува премачкан со слој кој не се лепи Број на садови за печење леб: 1 Големина на лебот: 2 Избор на големина на лебот: 750 - 900 g Број на oднапред дефинирани програми: 15 Програма за растење на тестото Осветлена внатрешност Звучен сигнал Функција за одржување на топлината Продолжено печење и по прекин на електрична енергија Програм за автоматско припремање на тестото Автоматско исклучување за дополнителна сигурност Куќиште: Пластика + метал Моќност на грејачот: 550 W Должина на приклучен кабел: 1 m Димензии (ШxВxД): 21,8 × 29,7 × 29,2 cm Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25,8 × 34,2 × 34 cm Нето тежина на апаратот: 3,5 kg Бруто тежина на апаратот: 4,9 kg Приклучна моќ: 550 W Гаранција: 24 месеци

Број на програми 15
Одложен почеток Да
Моќност 550 W
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Тип на производ Пекач за леб