text.skipToContent text.skipToNavigation

GORENJE BM1400E, апарат за печење лебID MK-18867

GORENJE BM1400E, апарат за печење лебID: MK-18867

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
8.490 ден

GORENJE BM1400E, апарат за печење леб  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 19.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • Gorenje BM1600WG Апарат за печење леб
  • Приклучна моќ: 815 W
  • Број на програми: 12
  • Гаранција: 2 години

ЗА ПОЧЕТНИЦИ ИЛИ ПРОФЕСИОНАЛЦИ

Baking to your desires

За сите лебољубци кои не се баш упатени за печење, се нудат 12 рецепти со однапред програмирана постапка за мешање, подигање и печење. Секој од програмите има точно одреден редослед на функции и нивно траење. Втора можност е рецептот за својот најомилен леб да го замислите сами и со помош на апаратот да го испечете таков како што одговара на вашиот вкус. Апаратот е така достапен на сите оние кои од порано печат свој леб, но и на сите оние кои до сега мислеле дека тоа за нив е преголем залак.
 
 
Подгответе го најдобриот џем
 
Апаратите за леб од Gorenje имаат и програма за подготовка на вистински домашен џем. Исечете го овошјето на коцки, додадете шеќер по желба и изберете ја програмата „Jam“. Без дополнителни грижи, валкани садови и потрошено време. Вкусен џем без дополнителен напор.
 
Одбирање на кората при функцијата ChrustChoise
 
Светла, средно печена или заруменета кора? Едноставно притиснете копче за одбирање на руменилото на кората - онака како вие тоа го сакате.
 
2 леба во 1

Двата отстранливи сада кои имаат облога против лепење ви овозможуваат лесно да ги задоволите различните вкусови. Направете мек бел леб по вкус за вашите деца и здрав интегрален леб за себе.
 
12 претходно дефинирани програми
 

Дури и за почетници

Никогаш порано не сте печеле леб? Нема проблеми со апаратите за леб од Gorenje. Ви стојат на располагање однапред дефинираните програми, едноставни и сигурни за употреба. Секоја програма вклучува прецизно планиран сет на задачи и функции и нивното времетраење.
 

"

Тип на производ Пекач за леб
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Моќност 815 W
Број на програми 12
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!