text.skipToContent text.skipToNavigation

TEFAL PF-240E38 Апарат за печење лебID EK000217880

TEFAL PF-240E38 Апарат за печење лебID: EK000217880

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
11.999 ден

Моќност: 720 W 3 степени на печење Капацитет: 500-750-1000 гр. 20 програми Одложен старт  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

TEFAL PF-240E38 Апарат за печење леб. Технички карактеристики: МОЌНОСТ 720W 3 СТЕПЕНИ НА ПЕЧЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 500-750-1000ГР 20 ПРОГРАМИ ОДЛОЖЕН СТАРТ
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!