text.skipToContent text.skipToNavigation

TEFAL PF210138 Апарат за печење лебID EK000217881

TEFAL PF210138 Апарат за печење лебID: EK000217881

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
8.699 ден

TEFAL PF210138 Апарат за печење леб. Моќност на грејачот: 650 W Број на oднапред дефинирани програми: 12 Книга со рецепти, 2 години гаранција  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тип на производ Пекач за леб
Бренд Tefal
Гаранција 2 год.
Боја Бела
Моќност 650 W
Одложен почеток Да
Број на програми 12