text.skipToContent text.skipToNavigation
TEFAL PF210138 Апарат за печење лебIDEK000217881
6.999  ден
Цена
5.599  ден
TEFAL PF210138 Апарат за печење леб. Технички карактеристики: ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ МОЌНОСТ 650W КАПАЦИТЕТ 500-750-1000ГР 12 ПРОГРАМИ

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2020

TEFAL PF210138 Апарат за печење леб. Технички карактеристики: ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ МОЌНОСТ 650W КАПАЦИТЕТ 500-750-1000ГР 12 ПРОГРАМИ
Број на програми 12
Одложен почеток Не
Моќност 650 W
Бренд Tefal
Гаранција 2 год.
Тип на производ Пекач за леб