text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje Правосмукалка VC2321GPRRCYID EK000371558

Gorenje Правосмукалка VC2321GPRRCYID: EK000371558

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

8.490 ден

Цена
7.640 ден

Gorenje Правосмукалка VC2321GPRRCY За суво чистење Моќност на моторот: 2.300 W Гаранција: 24 месе...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.06.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Gorenje Правосмукалка VC2321GPRRCY
 • За суво чистење
 • Моќност на моторот: 2.300 W
 • Гаранција: 24 месеци

  G FORCE PLUS

  Моќ на всисување: 470 W

  Пластичен сад или вреќичка

  Број на додатоци: 3

  XpandZone четка

  Проток на воздух: 42 L/s

  Волумен на вреќичката: 3 l

  Тип на цевка: Телескопска

  Дијаметар на цевката: 35 mm

  Должина на телескопската цевка: 90 cm

  Материјал на цевката: Алуминиум

  Двојна ХЕПА филтрација

  Управувачка локација: Контрола на апаратот

  Управување на допир (TouchControl)

  SoftStart тивко палење на моторот

  Индикатор за полна вреќичка

  Индикатор за празнење на садот за прашина

  Број на текстилни вреќички: 1

  Додатоци: 3

  Заштита на куќиштето (Active Bumper)

  Гумена рачка

  Намотување на кабелот

  Голем досег (кабел, црево и цевка): 10 m

  Исправено или хоризонтално

  Додаток за оставање на цевката

  Број на тркала: 3

  Гумирани тркалца

  Заштита од прегревање

  Боја: Боја Црвена

  Должина на приклучен кабел: 8,0 m

  Бучност: 79 dB(A)re1pW

  Максимална моќност на моторот: 2.300 W

  G FORCE

  Димензии (ШxВxД): 43,3 × 27,7 × 31 cm

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 57,5 × 32,5 × 32,5 cm

  Нето тежина на апаратот: 5,8 kg

  Бруто тежина на апаратот: 9,6 kg

  Приклучна моќ: 2.000 W

  Код: 678636

  EAN Код: 3838782071263

Тип на производ Правосмукалки со вреќичка
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Боја Црвена
Моќност 2300 W
Бучавост (dB) 79 dB
Работна површина 10 m
Должина на кабелот 8 m
Антиалергиски филтер Не
Четка за паркети Не
Четка за отстранување на влакна од домашни миленици Не
Нето тежина 5.8 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!