text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje Правосмукалка VC2421ECWID EK000371557

Gorenje Правосмукалка VC2421ECWID: EK000371557

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

7.490 ден

Цена
6.740 ден

Gorenje Правосмукалка VC2421ECW За суво чистење Mоќност на моторот: 2400 W Гаранција:...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тип на производ Правосмукалки со вреќичка
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Моќност 2400 W
Бучавост (dB) 75 dB
Волумен на вреќичка 3 l
Работна површина 19 m
Должина на кабелот 7 m
Антиалергиски филтер Не
Четка за паркети Не
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!