text.skipToContent text.skipToNavigation

Dyson V10 Absolute New правосмукалкаID EK000565254

Dyson V10 Absolute New правосмукалкаID: EK000565254

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

За среќен 8ми Март попусти до 63%. Акцијата трае до 10.03.2024г.. Погледни ја понудата овде.

43.490 ден

Цена
36.990 ден

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 06.03.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тип на производ Стик правосмукалки
Бренд Dyson
Гаранција 2 год.
Боја Сиво/Златна
Напон на батерија 21.6 V
Време на работа 60 min
Време на полнење 3.5 h
Бучавост (dB) 87 dB
Капацитет на резервоар за прашина 0.76 l
2во1 Да
3во1 (вшмукување, бришење и рачна единица) Не
Мокро вшмукување Не
LED осветлување Не
Четка за отстранување на влакна од домашни миленици Да
Висина 124.9 cm
Ширина 25.6 cm
Длабочина 25 cm
Нето тежина 2.68 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!