text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra JC-229, чистач на пареаID EK000405519

Iskra JC-229, чистач на пареаID: EK000405519

Cyber Week понудата е ОВДЕ!. Акцијата трае од 29.11. од 00:00ч. до 03.12. до 09:00ч.

5.499 ден
Цена
4.390 ден
Iskra JC-229 чистач на пареа Моќност: 1500W (максимум) Чисти и дезинфицира со пареа од 100-120 °C Резервоар за вода 300 ml Гаранција 2 год.  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 06.12.2021

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra JC-229, чистач на пареа

• Моќност: 1500W (максимум)

• Должина на кабел: 5м

• Чисти и дезинфицира со пареа од 100-120 ° C

• Погоден за повеќето материјали и површини

• Турбо систем за греење

• Ергономски дизајнирана рачка

• Резервоар за вода 300 ml

• Глава со кружен зглоб

 - страничен наклон од 90 °

 - навалување напред - наназад 70 °

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz

• Заштитен капак на резервоарот за вода

• Достапно на сите места

• Димензии на пакувањето (LxWxH mm): 245x170x510

• Нето тежина: 3 кг

• Бруто тежина: 3,2 кг

• 24 месеци гаранција

 

Додатоци:

• Додаток за чистење на прозорци

• Додаток за чистење облека

• Крпи за чистење

• Тркалезни четки (2 пати изработени од најлон)

• млазница на млаз со пареа

• Аголна екстензија

• Чаша за Мерење

 

Тип на производ Чистачи на пареа
Бренд Iskra