text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалкаID EK000481581

Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалкаID: EK000481581

Cyber Week акцијата трае од 28.11. од 9ч до 5.12. до 9ч или додека има на залиха.

Искористете ја можноста за купување со дополнителни 10% попусти за следно купување од 7.10. од 00:00ч. до 5.12.2022. до 9ч. или додека има на залха.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

9.999 ден

Цена
8.490 ден

Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалка 2 во 1 безжична правосмукалка Волумен на садот за прашина: 0.6 l Батерија: 14,4V Li-Ion Трајност на батеријата: 38 min. Време на полнење: 6 часа Гаранција: 2 години  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 06.12.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тип на производ Рачни правосмукалки
Бренд Gorenje