text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалкаID EK000481581

Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалкаID: EK000481581

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
9.999 ден

Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалка 2 во 1 безжична правосмукалка Волумен на садот за прашина: 0.6 l Батерија: 14,4V Li-Ion Трајност на батеријата: 38 min. Време на полнење: 6 часа Гаранција: 2 години  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

тип на производ Рачни правосмукалки
Бренд Gorenje
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!