text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje SVC216FGD ПравосмукалкаID EK000356661

Gorenje SVC216FGD ПравосмукалкаID: EK000356661

Цена
8.990 ден
Gorenje SVC216FGD Правосмукалка Моќност: 125 W Бучност: 78 dB Гаранција: 2 год.  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 02.06.2022

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Gorenje SVC216FGD Правосмукалка
 • Моќност: 125 W
 • Бучност: 78 dB
 • Гаранција: 2 год.

  FREESTYLE

  Пластичен сад

  За суво чистење

  Безжична употреба

  Трајност на батеријата: 60 мин.

  Број на додатоци: 2

  Проток на воздух: 12 L/s

  2 во 1

  1 Хепа филтер

  Контролно светло за полнење на батерија

  Време на полнење: 6 h

  Индикатор за наполнета батерија

  Управувачка локација: Контрола на апаратот

  Рачно

  SoftStart тивко палење на моторот

  Додатоци: 2

  LED Осветлување

  Број на тркала: 4

  Гумирани тркалца

  Бучност: 78 dB(A)re1pW

  Номинална моќност: 21,6 V

  Димензии (ШxВxД): 26 × 118 × 17 cm

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 34,2 × 63 × 16 cm

  Нето тежина на апаратот: 2,5 kg

  Бруто тежина на апаратот: 4,5 kg

  Приклучна моќ: 125 W

  Код: 735751

  EAN Код: 3838782402654

Тип на производ Рачни правосмукалки
Гаранција 2 год.
Бренд Gorenje