text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX Правосмукалка VCC-700B NEO + ГРАТИС Пегла Vivax IR-2200SSIDEK000211626
4.598  ден
Цена
3.599  ден
Карактеристики за Правосмукалка VCC-700B NEO: eco energy, моќност 700W, енергетска класа A, капацитет на садот за прашина: 1,5 литар, должина на кабел: 5м, телескопска метална цевка, HEPA 12 филте...

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

Карактеристики за Правосмукалка VCC-700B NEO: eco energy, моќност 700W, енергетска класа A, капацитет на садот за прашина: 1,5 литар, должина на кабел: 5м, телескопска метална цевка, HEPA 12 филтер. Карактеристики за Пегла Vivax IR-2200SS: Моќност 2200W, сад за вода 320ml, подлога од нерѓосувачки челик, функција против капење и бигор , самочистење, обилно пуштање на пареа. Двата производи имаат по 12 месеци гаранција.
Бренд Vivax
Гаранција 1 год.
Тип на производ Рачни правосмукалки