text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX пегла 2000WID EK000074648

VIVAX пегла 2000WID: EK000074648

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
500 ден

VIVAX пегла 2000W  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX пегла 2000W