text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX VCC-700B Neo ПравосмукалкаID EK000425002

VIVAX VCC-700B Neo ПравосмукалкаID: EK000425002

Cyber Week акцијата трае од 28.11. од 9ч до 5.12. до 9ч или додека има на залиха.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Искористете ја можноста за купување со дополнителни 10% попусти за следно купување од 7.10. од 00:00ч. до 5.12.2022. до 9ч. или додека има на залха.

4.599 ден

Цена
2.990 ден

VIVAX VCC-700B Neo Правосмукалка Моќност: 700 W Волумен на садот: 2 L Хепа филтер Гаранција: 12 месеци VIVAX VCC-700B Neo...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 09.12.2022

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • VIVAX VCC-700B Neo Правосмукалка
  • Моќност: 700 W
  • Волумен на садот: 2 L
  • Хепа филтер
  • Гаранција: 12 месеци

VIVAX VCC-700B Neo Правосмукалката e опримизирана да ги задоволи најновите европски стандарди и прописи и затоа со 700W  моќност ја задржува истата ефикасност како и старите модели, но со помала потрошувачка на енергија. Овој модел на правосмукалка ги задоволува сите европски стандарди кои се однесуваат на издржливост на моторот, ниво на бучавост, капацитет на прифаќање и емисија на прашина. VIVAX VCC-700B Neo Правосмукалката не користи вреќички, туку прашината ја собира во сад со капацитет 2 литри и на тој начин ви станува полесна за одржување. Едноставно само го тресете садот, го перете и правосмукалката е спремна за повторно користење, се одликува со модерен дизајн во сино црна со проѕирни детали боја која се вклопува во сечиј дом. Има индикатор за наполнетост на садот, кабелот е 5 метри, телескопска рачка длга 90 сантиметри и HEPA филтер. 

Гаранција на производот 12 месеци.

Тип на производ Рачни правосмукалки
Бренд Vivax
Гаранција 1 год.
Моќност 800 W