text.skipToContent text.skipToNavigation

Mi Robot Vacuum Mop Essential роботска правосмукалкаID EK000337206

Mi Robot Vacuum Mop Essential роботска правосмукалкаID: EK000337206

Цена
10.799 ден
Функции Дигитален компас Жироскоп Комуникација Wi-Fi IEEE 802.11 b / g / n 2.4GHz Моќ на вшмукување 2200Pa Функции на правосмукалка: Конструкција без торби, Сенз...  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 31.05.2022

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Функции Дигитален компас Жироскоп
 • Комуникација Wi-Fi IEEE 802.11 b / g / n 2.4GHz
 • Моќ на вшмукување 2200Pa
 • Функции на правосмукалка: Конструкција без торби, Сензор за карпа, Сензор за судир, Сензор за забрзувањe, Радарски сензор, ѕиден сензор, Сензор за пад, Сензор за целосен контејнер, Бришење, Брзинометар, Само-полнење, Вшмукување
 • Капацитет на контејнерот за прашина: 420 мл
 • Моќност Мрежа Докинг станица
 • Капацитет на батеријата 2500 мАх литиумска, ви овозможува да исчистите до 90 м²
 • Номинална моќност 25V
 • Излезна моќност Докинг станица: 20V / 1.2А
 • Номинален напон 14.4V
 • Боја Бела
 • Материјал Пластика
 • Додатоци: Правосмукалка, Докинг станица, Напојување, Основа Полувлажен продолжеток на џогер, Адаптер за чистење четки, Упатство за користење, Дополнителни информации, мобилна апликација, Надминување на препреки до 17mm.
Тип на производ Роботски правосмукалки
Гаранција 1 год.
Бренд Xiaomi
вграден WiFI Да
Мокро усисување Да