text.skipToContent text.skipToNavigation

iRobot Roomba Combo 1138 роботска правосмукалкаID EK000417078

iRobot Roomba Combo 1138 роботска правосмукалкаID: EK000417078

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

32.990 ден

Цена
28.990 ден

iRobot Roomba Combo 1138 роботска правосмукалка Wifi: да Мокро вшмукување: да Мапирање на простор: да Бренд: iRobot  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 18.12.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

iRobot Roomba Combo е 2во1 роботска правосмукалка и перач за подови. Наместо вас вшмукува прашина, остатоци о нечистотии по подот со помош на четка во облик на буквата V и моќната вшмукувачка сила. Четките за бришење на подот ги собираат остатоците од краевите и аглите кај ѕидовите. Системот за перење со влажна крпа е со ткаенина од микровлакна од посебна ребраста текстура. Можете да го прилагодите чистењето со помош на три начини на перење. Roomba Combo може да се подеси со WiFi врска со вашиот смартфон и да ви дава предлог распоред прилагоден по вашите потреби. Ви дава предлог и за работи кои можеби воопшто не ви паѓаат на памет - пример дополнително чистење во сезона на алергии - и ви дава корисни предлози.


Води сметка за максимално искористување, вшмукување и бришење со еден потез, така да вашиот дом може секојдневно да има чистина и свежина која ја посакувате. Можете да закажете чистење во период кога вам ви одговара. 

 

Главни предности на Combo

Нуди квалитетно вшмукување и перење на подови со само едно движење,
за дабиде вашиот дом секојдневно чист и свеж. Можете да направете распоред на чистење кое највеќе ви одговара.

Фирмата iRobot има повеќе од 30 години стручно знаење и иновација во роботика,
со повеќе пд 30 милиони продадени роботи за домаќинство во целиот свет. Било да имате одберено Roomba, Braava или и двете, вашите подови ќе добијат посебна нега која ви треба.

Висококвалитетно вшмукување - со помош на четка за вшмукување во облик на буквата V
и моќно вшмукување, отстранување на прашината, нечистотиите и наслагите на тврдите подови или теписи.

Чисти, свежи подови секој ден
– Системот за перење на подовите користат крпа од микровлакна со посебна ребреста структура. Чистењето прилагодете го со еден од трите начини на бришење.

Го чисти окружувањето на вашиот животен простор
– Ги препознава вашите навики на чистење и ви предлаага распоред кој ви одговара на вашите потреби. Исто така препознава работи кои не ви текнало - како пример доплнително чистење во период кога има алергии.

Чисто, а немате мрднато со прст - Roomba Combo™
Ја чисти вашата куќа - Роботска правосмукалка и перач на подови го чисти вашиот дом по вашиот глас поади компатибилноста на гласовните команди преку Google Assistant или Alexa. Компатибилен е со уреди кои поддржуваат Google Home и Alexa.


Целна и логична навигација
– Интелигентната навигација во линија користи сензори за следење на подот за целно и логично чистење на подовите по одредени линии на движење.

 

Останати спецификации

iRobot Combo

 

iRobot® Roomba Combo™ роботска правосмукалка и перач на подови R1138 – Брише и вшмукува во едно движење.

Повеќе од 30 години знаење за роботика и постојани иновации.

Фирмата iRobot има повеќе од 30 години стручно знаење и иновација во роботика за домаќинства по целиот свет.

iRobot Combo

 

Моќно вшмукување

Со помош на четка за вшмукување во облик на буквата V и моќното вшмукување, отстранување на прашината и наслагите од тврдите подови и теписи. Четките за рабовите ги тргаат нечистотијата долж ѕидовите и аглите.  

 

iRobot Combo

 

Чисти, свежи подови за секој ден.

Постојат три начини на чистење кое можете да го прилагодите по своите потреби. Електрична пумпа го контролира протокот на вода при чистењето постојано ја навлажнува крпата за чистење.

 

iRobot Combo

 

Ги чисти вашето окружување.

Го вклучува iRobot Genius™ и може да ги научи вашите навики аз чистење и да ви дава предлози за чистење како и распоред кој вам највеќе ви одговара. исто така ви дава предлози за работи кои на вас не ви текнало - пример дополнително чистење во сезона на алергии- ви дава предлози кои на вас ви користат.

 

iRobot Combo

Чисто, а немате поместено ни прст.

Роботската правосмукалка и перач на подови Roomba Combo™ ги чисти вашиот дом на звук од вашиот глас поради компатибилноста со услугата на Google Assistant или Alexa.

Компатибилен е со уредите кои поддржуваат Google Home или Alexa. 

 

iRobot Combo

 

Се движи со цел и логично.

Интелигентна навигација во права линија користи сензори за следење на движењето низ подовите за целосно и логично чистење на подовите во средени линии на движење.

iRobot Combo

 

 

Бренд iRobot
Гаранција 2 год.
Мокро вшмукување Да
вграден WiFI Да
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!