text.skipToContent text.skipToNavigation

Black & Decker BXCJ30E Цедалка 30W 1LID EK000579478

Black & Decker BXCJ30E Цедалка 30W 1LID: EK000579478

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.390 ден

Цедалка 30W 1L Цедалка со влезна моќност од 30W и транспарентен стаклен бокал со капацитет од 1 литар. Содржи регулатор на пулпа к...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Цедалка 30W 1L

Цедалка со влезна моќност од 30W и транспарентен стаклен бокал со капацитет од 1 литар. Содржи регулатор на пулпа кој ви овозможува да ја прилагодите количината на пулпа во сокот и два отстранливи конуси.

Погодна за перење во машина за садови, може да се расклопува за полесно чистење и замена на елементите. Лесна и практична за складирање.

Тип на производ Соковници
Бренд Black & Decker
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!