text.skipToContent text.skipToNavigation

Black & Decker BXJE200E Соковник Slow Juicer 200WID EK000579474

Black & Decker BXJE200E Соковник Slow Juicer 200WID: EK000579474

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
9.490 ден

Соковник Slow Juicer 200W  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 02.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Соковник Slow Juicer 200W

Соковник со влезна моќност од 200W и капацитет од 600ml со димензии 20x30x40cm и тежина 4,2kg.

Висококвалитетен соковник со филтер и конструкција од нерѓосувачки челик. Силно и моќно цедење на сокот од овошјето и зеленчукот без загревање на истите и зачувување на сите хранливи материи и витамини. Широк отвор од 80mm за внес на овошјето и зеленчукот без потреба од сечење. Елегантен дизајн со мат нерѓосувачки челик кој спречува оставање отпечатоци и ногарки што не се лизгаат за поголема стабилност. Целосно демонтирачки делови за лесно одржување и четка за лесно чистење на сите елементи. Елементите кои доаѓаат во контакт со храната се 100% безбедни.

Тип на производ Соковници
Бренд Black & Decker
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!