text.skipToContent text.skipToNavigation

Black & Decker BXJE600E Соковник 600WID EK000579480

Black & Decker BXJE600E Соковник 600WID: EK000579480

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
4.799 ден

Соковник 600W  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Соковник 600W

Соковник со влезна моќност од 600W и 2 брзини за постигнување врвни перформанси.

Висококвалитетен филтер од нерѓосувачки челик кој овозможува максимален проток на течност и надворешна површина која не дозволува оставање отпечатоци од прсти. Широк отвор од 62мм за внес на овошје и зеленчук во соковникот. Можност за целосно демонтирање на соковникот за лесно чистење и делови кои се перат во машина за миење садови. Поседува резервоар за сок од 0,55 литри и резервоар за отпадни лушпи со капацитет од 1,2 литри. Соковникот поседува систем за заклучување за поголема заштита и нелизгачки ногарки за поголема стабилност.

Тип на производ Соковници
Бренд Black & Decker
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!