text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
PHILIPS HR-1836 соковникID9134807
Цена
6.099  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

PHILIPS HR-1836 соковник