text.skipToContent text.skipToNavigation

PHILIPS HR1855/90 СоковникID EK000210540

PHILIPS HR1855/90 СоковникID: EK000210540

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
7.699 ден

Боја: Црвена Моќност: 700W Лесен за чистење 1 брзина Drip stop Сад за отпад 2л Голем 75 mm отвор  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

PHILIPS HR1855/90 СОКОВНИК КАПАЦИТЕТ НА САД ЗА СОК 0,8Л КАПАЦИТЕТ НА САД ЗА ПУЛПА 1,2Л МОЌНОСТ 700W ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1М ПОГОЛЕМ ОТВОР ЗА ХРАНА: 75ММ ФУНКЦИЈА ЗА БРЗО ЧИСТЕЊЕ - 1МИН

Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!