text.skipToContent text.skipToNavigation

PHILIPS HR2738/00 ЦедалкаID EK000210512

PHILIPS HR2738/00 ЦедалкаID: EK000210512

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.799 ден

PHILIPS HR2738/00 Цедалка, Моќност: 25W, Број на брзини: 2, Капацитет: 0,5литри, 2 години гаранција.  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

PHILIPS HR2738/00 ЦЕДАЛКА ЗА ЦИТРУСНО ОВОШЈЕ МОЌНОСТ 25 W КАПАЦИТЕТ НА БОКАЛОТ 0,5 Л НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ ПРОСТОР ЗА ВМЕТНУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 0.80 М НАПОН 220 - 240 V ФРЕКВЕНЦИЈА 50/60 HZ МАТЕРИЈАЛ НА ИЗРАБОТКА ПЛАСТИКА БОЈА БЕЛА
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!