text.skipToContent text.skipToNavigation
PHILIPS HR2738/00 цедалкаIDEK000036561
Цена
1.299  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

PHILIPS HR2738/00 цедалка за брзо и ефикасно цедење на сок од цитрусните видови на овошја.