text.skipToContent text.skipToNavigation

Black & Decker Тостер грил 2200WID EK000581063

Black & Decker Тостер грил 2200WID: EK000581063

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
5.999 ден

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тостер скара 2200W

BXGR2200E

Мултифункционален тостер и скара со влезна моќност од 2200W што овозможува брзо загревање на плочите и површина за готвење со димензија 29x23cm.

Поседува регулатор за температура за прилагодување на посакуваната моќност и 6 разлини нивоа за затворање до 180° во зависност од храната што се подготвува. Плочите имаат нелеплив завршен слој што овозможува готвење без лепење на храната и готвење без или со малку масло. Отстранливиот сад за собирање на вишокот маснотии од храната овозможува готвење со помалку чад и мирис. Висококвалитетна конструкција од нерѓосувачки челик што има рачка која не се загрева, нелизгачки ногарки и интегрирана брава во рачката која овозможува целосно да се затвори тостерот и да се чува вертикално. Плочите за готвење се без PFOA.

Тип на производ Тостери
Бренд Black & Decker
Гаранција 2 год.
Моќност 2200 W
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!