text.skipToContent text.skipToNavigation

Black & Decker Тостер 1000WID EK000581064

Black & Decker Тостер 1000WID: EK000581064

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.790 ден

Тостер 1000W BXGR1000E  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 28.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тостер 1000W

BXGR1000E

Тостер со влезна моќност од 1000W што овозможува брзо загревање на плочите за готвење и површина за готвење со димензија 23×14.5cm.

Плочите имаат нелеплив завршен слој што овозможува готвење без лепење на храната и готвење без или со малку масло. Отстранливиот сад за собирање на вишокот маснотии од храната овозможува готвење со помалку чад и мирис. Висококвалитетна конструкција од нерѓосувачки челик што има рачка која не се загрева, нелизгачки ногарки и интегрирана брава во рачката која овозможува целосно да се затвори тостерот и да се чува вертикално.

Тип на производ Тостери
Бренд Black & Decker
Гаранција 2 год.
Моќност 1000 W
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!