text.skipToContent text.skipToNavigation

Black & Decker Тостер 750WID EK000581062

Black & Decker Тостер 750WID: EK000581062

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.599 ден

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тостер 750W

BXSA750E

 
 

Тостер со влезна моќност од 750W и компактен дизајн 23x23x8.5cm со можност за вертикално складирање и тежина од 1,48kg.

Тостерот поседува нелепливи плочи 21.5×12.5cm што обезбедуваат лесно одржување и спречува таложење на остатоци од храна. Индикатор за температура кој означува кога тостерот е спремен за употреба. Исто така поседува нелизгави ногарки кои овозможуваат поголема стабилнос при користење на тостерот.

Тип на производ Тостери
Бренд Black & Decker
Гаранција 2 год.
Моќност 750 W
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!