text.skipToContent text.skipToNavigation

GORENJE Тостер SM701GCWID EK000226489

GORENJE Тостер SM701GCWID: EK000226489

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.550 ден

GORENJE Тостер SM701GCW. Технички карактеристики: Алуминиум Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати Ребраста плоча за печење Фиксна грил плоча Конвенционален грејач Складирање во...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

GORENJE Тостер SM701GCW. Технички карактеристики: Алуминиум Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати Ребраста плоча за печење Фиксна грил плоча Конвенционален грејач Складирање во вертикална позиција Затворена положба Индикатор за температура Едноставно печење Простор за сместување на кабелот Гумена подлога на садот за поголема стабилност Рачка за носење Сигурносно затварање Ладни рачки Моќност на грејачот: 700 W Куќиште: Лакирана површина Ширина на зоната за печење: 20 cm Длабочина на зоната за печење: 10 cm Должина на приклучен кабел: 1 m Димензии (ШxВxД): 22,8 × 9,5 × 22,7 cm Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25,9 × 11,8 × 25,7 cm Нето тежина на апаратот: 1,2 kg Бруто тежина на апаратот: 1,4 kg Приклучна моќ: 700 W Гаранција 2 години
Тип на производ Тостери
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Моќност 700 W
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!