text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje KR1800SDP Контактен грилID EK000467393

Gorenje KR1800SDP Контактен грилID: EK000467393

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS CLUB картичките! Дознај повеќе овде!

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

3.890 ден

Цена
3.330 ден

-5% попуст со Diners Club!

Променливи двострани плочи 3 грил позиции Прилагодување на температурата Нелеплива облога 4 Температурни нивоа Гаранција: 2 години  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тип на производ Електрични скари
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Моќност 1800 W
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!