text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra MG-2 WH мини тостерID EK000226476

Iskra MG-2 WH мини тостерID: EK000226476

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

1.399 ден

Цена
1.259 ден

Моќност: 800W Нелепливи плочки Светлосен индикатор Изолирана горна површина за заштита од висока температура Гаранција 2 години  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 24.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra MG-2 WH мини тостер. Спецификации:Моќност: 800W; Нелепливи плочки; Светлосен индикатор; Изолирана горна површина за заштита од висока температура. Гаранција 2 години.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!