text.skipToContent text.skipToNavigation
PHILIPS HD-2392/00 тостерID9136498
Цена
2.099  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

PHILIPS HD-2392/00 тостер