text.skipToContent text.skipToNavigation
PHILIPS HD-2395 тостерID9138816
Цена
2.499  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.08.2020

PHILIPS HD-2395 тостер