text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
PHILIPS HD-2630/20 тостер за двопекID9073075
Цена
2.499  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

PHILIPS HD-2630/20 тостер за двопек