text.skipToContent text.skipToNavigation

Philips HD2581/00 Тостер за двопекID EK000427774

Philips HD2581/00 Тостер за двопекID: EK000427774

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS картичките! Дознај повеќе овде!

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

2.499 ден

Цена
2.199 ден

Diners Card 5% попуст!

Philips HD2581/00 Тостер за двопек Моќност: 800W 8 Нивоа на печење Гаранција 2 години ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 01.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • Philips HD2581/00 Тостер за двопек
  • Моќност: 800W
  • 8 Нивоа на печење
  • Гаранција 2 години

ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК

БРОЈ НА СТЕПЕНИ ЗА ПЕЧЕЊЕ 8

ПРИЛАГОДЛИВА НИВО НА ПЕЧЕЊЕ

АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ

КОПЧЕ ЗА ПОНИШТУВАЊЕ

ФУНКЦИЈА ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ

РЕШЕТКА ЗА ВИСОКО ПОДИГНУВАЊЕ

СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ

ДИМЕНЗИИ (Д X Ш X В) 18,8х27,5х15,6 cm

БОЈА БЕЛА

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕТО ПЛАСТИКА

ФРЕКВЕНЦИЈА 50 - 60 HZ

НАПОЈУВАЊЕ 760 - 900 W

НАПОН 220 - 240 V

Тип на производ Тостери
Бренд Philips
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!