text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
VIVAX тостер BM-850IDEK000033261
Цена
1.390  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

VIVAX тостер BM-850