text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX HOME апарат за вафли WM-900WHIDEK000309973
Цена
1.199  ден
VIVAX HOME апарат за вафли WM-900WH. Карактеристики: Моќност 900W, нелеплица површина за печење, термостат за контрола на печењето, светлосен индикатор за работа, со 5 вафли во форма на срце, гаранција 12 месеци.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.06.2020

VIVAX HOME апарат за вафли WM-900WH. Карактеристики: Моќност 900W, нелеплица површина за печење, термостат за контрола на печењето, светлосен индикатор за работа, со 5 вафли во форма на срце, гаранција 12 месеци.

Моќност 900 W
Бренд Vivax
Боја Бела
Тип на производ Тостери
Останато моќност 900W, индикатор за работење, за 5 вафли во облик на срце, термостат за контрола на печењето.