text.skipToContent text.skipToNavigation

Vivax Home TS-7501 BHS тостерID MK-12510

Vivax Home TS-7501 BHS тостерID: MK-12510

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
1.000 ден

Моќност: 750W Грил решетка Индикаторско светло за работа Боја: Бела со инокс детали  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 13.12.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сандвицх тостер! Желите ли направити сандвицх, тост или само подгријати крух сигурно ќете наќи прикладног помоќника у палети Виваkc тостера ВИВАKC тостер сандвицх модел ТС-7501 ВХС једноставан је за кориштењ, а укусна храна ќе врло брзо бити припремлјена. Снага овог модела је 750 В. У унутрашњсти тостера је фиксна грилл решетка. На горњј страни је свјетлосни индикатор рада. Могуќе га је спремати у усправном положају - за уштеду простора и лакше спремањ. Овај модел је бијеле боје са иноkc деталјем на горњј страни.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!