text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
28 пронајдени производи
Master5pMKNOkautSLIKA IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje KR1800SDP Контактен грил
Gorenje KR1800SDP Контактен грил
3.890 ден

3.650 ден

Master Card 5% попуст!

 • Променливи двострани плочи
 • 3 грил позиции
 • Прилагодување на температурата
 • Нелеплива облога
 • 4 Температурни нивоа
 • Гаранција: 2 години

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME IM-1200TB апарат за палачинки
VIVAX HOME IM-1200TB апарат за палачинки

1.890 ден

Зачинете го вашиот оброк со производителот за палачинки PM-1200TB. Моќноста од 1200 W и плочата за печење од 30 cm обезбедуваат брзо и рамномерно печење на совр...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Tesla TS200BX Тостер
Tesla TS200BX Тостер

1.190 ден

Тостер TESLA TS200BX

 • Моќност: 850 W
 • Тостер ладен на допир
 • Одмрзнување/Подгревање/Откажување
 • Контролер за променливо потемнување
 • ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory
TESLA SM100W Тостер за сендвичи
TESLA SM100W Тостер за сендвичи

790 ден

TESLA SM100W Тостер за сендвичи

Карактеристики:

 • Моќност 750 W
 • Сендвичар за 2 парчиња
 • Лесно отворање
 • П...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje SM703GCG Тостер
Gorenje SM703GCG Тостер
2.690 ден

2.420 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Bosch TAT6A001 тостер
Bosch TAT6A001 тостер

3.990 ден

Bosch TAT6A001 тостер

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory
FUEGO Y-8601 Waffle, 1200 W Апарат за вафли
FUEGO Y-8601 Waffle, 1200 W Апарат за вафли
1.499 ден

1.399 ден

 • FUEGO Y-8601 Waffle, Апарат за вафли
 • Моќност:1200 W
 • Напон:220-240v, 50/60hz
 • Нелеплива облога
 • Дијаметар на плоча:190 mm
 • Пластично тело
 • ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory
FUEGO Y-8601 Donuts, 1200 W Апарат за крофни
FUEGO Y-8601 Donuts, 1200 W Апарат за крофни
1.499 ден

1.099 ден

 • FUEGO Y-8601 Donuts, Апарат за крофни
 • Моќност:1200 W
 • Напон:220-240v, 50/60hz
 • Нелеплива облога
 • Дијаметар на плоча:190 mm
 • Пластично тело

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje T800ORAB Тостер
Gorenje T800ORAB Тостер
3.590 ден

3.230 ден

 • Gorenje T800ORAB Тостер 
 • Број на степени на загревање: 6
 • Моќност: 800 W
 • Гаранција: 24 месеци...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje GCG2100S Контактен грил
Gorenje GCG2100S Контактен грил

6.990 ден

 • Нелепливи плочи
 • 7 програми на печење
 • Моќност: 2100 W
 • Површина за печење: 31 х 24 см
 • Гаранција: 2 години

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX Home SM-1800 Грил тостер
VIVAX Home SM-1800 Грил тостер

2.690 ден

 • Моќност: 1800W
 • Површина за печење: 23х29 см
 • Грејни плочи со антилеплива облога
 • Рачка ладна на допир
 • Прилагодлива температура на печење
 • Отворање: 180 ° и 90 °

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.06.2024

Master5pMKNOkautSLIKA IstaCena12RatiMKCategory
Philips HD2581/00 Тостер за двопек
Philips HD2581/00 Тостер за двопек
2.499 ден

2.199 ден

Master Card 5% попуст!

 • Philips HD2581/00 Тостер за двопек
 • Моќност: 800W
 • 8 Нивоа на печење
 • Гаранција 2 години

ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 155/13 Vintage Тостер
Ariete 155/13 Vintage Тостер

3.999 ден

Vintage тостер Ariete за вашите сендвичи со стил


Електричниот тостер Ariete 155 Vintage е дизајнерски тостер кој ја украсува вашата кујна со својот уникатен облик и...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2024

Master5pMKNOkautSLIKA IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Ariete 1971 Тостер (бел)
Ariete 1971 Тостер (бел)
1.399 ден

1.199 ден

Master Card 5% попуст!

Уживајте во крцкавоста на сендвичите подготвени со тостер од серијата Breakfast Line. Со тостерот можете да ги подготвите вашите кришки леб за само неколку минути. Тостерот е практичен, безбеден...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.06.2024

Master5pMKNOkautSLIKA IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Ariete 1971 Тостер (црн)
Ariete 1971 Тостер (црн)
1.399 ден

1.169 ден

Master Card 5% попуст!

Уживајте во крцкавоста на сендвичите подготвени со тостер од серијата Breakfast Line. Со тостерот можете да ги подготвите вашите кришки леб за само неколку минути. Тостерот е практичен, безбеден...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory
FUEGO MAJESTIC T311, 730-870W Тостер
FUEGO MAJESTIC T311, 730-870W Тостер

1.299 ден

Тостер FUEGO MAJESTIC T311, 730-870W

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory
GORENJE Тостер SM701GCW
GORENJE Тостер SM701GCW

1.550 ден

GORENJE Тостер SM701GCW. Технички карактеристики: Алуминиум Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати Ребраста плоча за печење Фиксна грил плоча Конвенционален грејач Складирање во...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1 brzaisporakaMK
VIVAX HOME TS-7504BX тостер
VIVAX HOME TS-7504BX тостер

1.290 ден

Дали сакате да направите топол сендвич, тост или само да подгреете леб? Во палетата на тостери Vivax сигурно ќе најдете соодветен асистент. Вивакс преклопен тостер TS-7504BX е лесен за употреба, а ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory
FUEGO G-8601 Тостер
FUEGO G-8601 Тостер

2.999 ден

Тостер FUEGO G-8601

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
Vivax Home ТОСТЕР TS-7501 BLC
Vivax Home ТОСТЕР TS-7501 BLC

1.000 ден

 • Моќност: 750W
 • Грил решетка
 • Индикаторско светло за работа
 • Боја: црна со инох детали

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.06.2024

Master5pMKNOkautSLIKA IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Ariete 1972 3во1 Апарат за сендвичи, мафини и крофни (црвен)
Ariete 1972 3во1 Апарат за сендвичи, мафини и крофни (црвен)
3.899 ден

3.509 ден

Master Card 5% попуст!

За забава, ужина или посебен ден, можете да подготвите трпеза полна со деликатеси со новиот повеќенаменски апарат за печење Ariete Party Time! Вкусни мафини, мини крофни и полнети сендвичи. Едно...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
Vivax Home TS-7501 BHS тостер
Vivax Home TS-7501 BHS тостер

1.000 ден

 • Моќност: 750W
 • Грил решетка
 • Индикаторско светло за работа
 • Боја: Бела со инокс детали

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME тостер TS-7503WH
VIVAX HOME тостер TS-7503WH

1.000 ден

 • Моќност: 750W
 • Грил решетка
 • Индикаторско светло за работа
 • Боја: бела

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra MG-2 WH мини тостер
Iskra MG-2 WH мини тостер
1.399 ден

1.259 ден

 • Моќност: 800W
 • Нелепливи плочки
 • Светлосен индикатор
 • Изолирана горна површина
  за заштита од висока температура
 • Гаранција 2 години

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Black & Decker Тостер 1000W
Black & Decker Тостер 1000W

2.790 ден

Тостер 1000W

BXGR1000E

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.06.2024

 • 1(current)
 • 2