text.skipToContent text.skipToNavigation

Black & Decker Air Fryer 1500W 3.5LID EK000579479

Black & Decker Air Fryer 1500W 3.5LID: EK000579479

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
7.490 ден

Air Fryer 1500W 2.5L  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 30.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Air Fryer 1500W 2.5L

 

Готвач на пареа со влезна моќност од 1500W за рамномерно готвење со брз систем на циркулација на топол воздух при константна температура.

Има 9 дигитални програми на работа со кој може да се подготви секаков вид на храна, зеленчук, месо, риба, колачи и сл. Со капацитетот од 3,5литри може да се подготват 4-6 порции. Поседува тајмер кој може да се постави помеѓу 0-60 минути, температурата помеѓу 80-200 степени и звучен индикатор кој покажува кога готвењето е завршено. Рачката има топлинска изолација што овозможува олеснето ракување, а нелизгачките ногарки обезбедуваат поголема стабилност. Едноставно одржување на отстранливите компоненти погодни за перење во машина за садови. Тавата и корпата за готвење се нелепливи и без BPA и PFOA.

Тип на производ Фритези
Бренд Black & Decker
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!