text.skipToContent text.skipToNavigation

Black & Decker BXAF5500E Air Fryer 1800W 5.5LID EK000579475

Black & Decker BXAF5500E Air Fryer 1800W 5.5LID: EK000579475

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
9.190 ден

Air Fryer 1800W 5.5L  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 22.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Air Fryer 1800W 5.5L

 

Готвач на пареа со влезна моќност од 1800W за рамномерно готвење со брз систем на циркулација на топол воздух при константна температура. Има 12 дигитални програми на работа со кој може да се подготви секаков вид на храна, зеленчук, месо, риба, колачи и сл.

Со капацитетот од 5,5 литри може да се подготват 4-6 порции. Поседува тајмер кој може да се постави помеѓу 0-60 минути, температурата помеѓу 80-200 степени и звучен индикатор кој покажува кога готвењето е завршено. Рачката има топлинска изолација што овозможува олеснето ракување, а нелизгачките ногарки обезбедуваат поголема стабилност. Поседува отстранливата корпа која се откачува со притискање на копче за брзо и лесно сервирање на храната. Тавата и корпата за готвење се нелепливи и без BPA и PFOA.

Тип на производ Фритези
Бренд Black & Decker
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!